Останні новини

16 січня – питання життєдіяльності Сокаля, поточні питання роботи управлінь, відділів РДА, установ, закладів та підприємств району обговорювали на вівторковій нараді

Питання життєдіяльності району, роботи відділів і управлінь районної адміністрації, установ, закладів і підприємств Сокальщини обговорювались в ході наради в Сокальській РДА. Захід проводив голова адміністрації Роман Токай, за участі керівництва Сокальської районної ради. За інформацією міського голови Сокаля Вадима Кондратюка, комунальні служби міста працюють в штатному режимі. Водоканал проклав більше 80 метрів труб водогону по вулиці Ярослава Мудрого, пориви та проблеми ліквідовують працівниками підприємства в робочому порядку. В «СокальЖитлоКомунСервісі» готують ескізи щодо облаштування майданчиків, на яких весною-влітку будуть розташовуватись сміттєзбиральні контейнери. Наразі місто не в змозі вирішити проблему із відновлення маршруту з Сокаля до залізничного вокзалу. З розгляду даного питання не може зібратись профільна комісія, отже воно наразі не виноситиметься на розгляд міської ради. Ця проблема має давню історію, на відновленні маршруту наполягають представники громади міста, є також звернення з цього приводу і від Сокальської РДА.

Оперативні служби району працюють в штатному режимі. Медики надають ургентну і планову допомогу вчасно і в необхідних обсягах. Як повідомив головний лікар комунального закладу Роман Швед, Сокальська ЦРЛ подала три заявки на участь в конкурсі мікропроектів. В Сокальську районну раду надійшло запрошення до участі в конкурсній комісії по освоєнню коштів по так званому Кіотському протоколу на завершення утеплення фасаду районної лікарні. Свого часу в Сокалі вже велись роботи за екологічні кошти, проте через участь в їх освоєнні фірм, пов’язаних із сім’єю Януковича, їх частина зникла, роботи завершені не були. За попередньою інформацією, закінчити утеплення фасадів лікарні та інші незавершені роботи можуть вже цього року.

За інформацією районного відділу поліції, в селі Домашів чоловік отримав вогнепальне поранення через необережне поводженням із рушницею. Ведуться невідкладні слідчі дії. Відділ поліції Сокальського району встановлює місцезнаходження 30-літнього львів’янина, котрий із 7-річною дитиною 13 січня вийшов з села Конотопи. До Львова батько із дитиною не доїхали і на даний час їх місцеперебування також невідоме. Якщо у когось є будь-яка інформація про зниклих, прохання звертатись у районний відділ поліції за номером телефону 102.