Останні новини

Пластуни з усієї Львівщини разом запалили «Різдвяну свічечку»

5 січня, у Львові, в храмі поблизу Центру Митрополита Андрея Шептицького, за сприяння департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА, стартувала щорічна пластова зустріч «Різдвяна свічечка». Цьогоріч вперше пластуни з усієї Львівщини зібрались разом, щоб відсвяткувати Христове Різдво. Сокальщина на цьому дійстві була представлена пластунами станиць Сокаль і Хлівчани.

Розпочалась зустріч із міжнародної акції поширення Вифлеємського Вогню Миру, який після завершення святкувань пластуни повезли до своїх домівок, розносячи вогонь до сиротинців, будинків для осіб з обмеженими можливостями, лікарень, державних установ тощо.

Як розповіла для радіо «Сокаль» представник Сокальського осередку пласту  Галина Матвіїв, «Різдвяна свічечка» зібрала львівську округу у великому пластовому колі, де присутні сміялися, слухали різдвяні сцени, вчили нові колядки, змагалися за кращого віншувальника.  Загалом зустріч «Різдвяна свічечка» відвідало 17 станиць та осередків. 260 пластунів та пластунок Львівщини приїхало на передачу Вимфлеємського вогню. 300 офірок і 20 великих лампадок освічували храм.

Нагадаємо, що традиційна акція передачі Вифлеємського Вогню Миру розпочалась ще 21 грудня на   традиційній зустрічі пластунів та харцерів на українсько-польському кордоні (пункт пропуску Рава-Руська – Гребенне). З того часу на Сокальщині вогонь миру отримали Кінологічний навчальний центр, голова новоствореної Великомостівської ОТГ, геріатричний пансіонат, Сокальська  санаторна школа інтернат, відділ освіти СРДА, кафедральний собор Святих апостолів Петра і Павла, тощо.