Останні новини

В Сокальському районі придбано ще одне житло для сироти

На виконання «Районної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2016-2018 роки», на Сокальщині придбано ще одне житло – 1 особі з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, яке знаходиться у селі Стенятин.

Про це радіо «Сокаль» повідомила начальник служби у справах дітей СРДА Галина Федаш. За її словами, для придбання будинку стало можливим завдяки добрій волі керівників району: голів СРР та СРДА Миколи Паська, Романа Токая, депутатів Сокальської районної ради та Жвирківської селищної, які виділили кошти. Загальна сума об’єкту становила – 257 тис.грн. На придбання житла з районного бюджету виділено – 207 тис.грн., з місцевого бюджету Жвирківської селищної ради – 50 тис.грн.

Додамо, що будинок було придбано для молодого юнака Михайла, мати якого була позбавлена батьківських прав і він до 18 років перебував в Самбірській спеціалізованій школі-інтернат, потім проживав в смт Жвирка. Комісія у складі обласного депутата Сергія Касяна, начальника служби в справах дітей Галини Федаш, представників Жвирівської селищної ради, обстежили умови проживання хлопця і було прийнято рішення придбати йому нове помешкання. Відтак, завдяки спільним зусиллям фахівців служби у справах дітей, депутатів, керівництва району ще цього року було придбано будинок.

Також зазначимо, що на долю цього молодого юнака з самого народження випали важкі випробування. Батька свого він ніколи не знав, маму за алкоголізм та байдужість до рідних дітей, а іх у неї було троє, позбавлено батьківських прав. Після позбавлення діти стали непотрібними своїм родичам, а тому були влаштовані по школа-інтернатах. Згодом двох менших забрали добрі люди, а Михайло залишився до повноліття в інтернаті. Та час пройшов швидко, Михайло виріс і повернувся додому, влаштувався на роботу, знайшов своє кохання (дівчина теж сирота) і вже готується стати татом! Відтак молода родина отримала гарний подарунок  і вже Різдвяні свята зустріне у власному помешканні.

Також додамо, що в Сокальському районі діє програма ” Забезпечення житлом дітей-сиріт дітей, позбавлених  батьківського піклування та осіб з іх числа.” Завдяки підтримці у співфінансуванні Львівськоі обласної програми, в Сокальському районі цього року – 5 дітей отримали житло.