Останні новини

В навчальних закладах району було проведено всеукраїнський тиждень права

Працівники ювенальної превенції Сокальського відділення поліції повідомляють, що на території Сокальського району в грудні 2017 року в навчальних закладах району було проведено всеукраїнський тиждень права. Під час заходу правоохоронці відвідали низку навчальних закладів району, в яких провели лекції – бесіди на тему «Права дитини. Знай свої права». Метою заходу було формування в дітей правомірної поведінки, створення позитивного іміджу поліції, підвищення рівня довіри підростаючого покоління до поліції.

Також працівники Сокальського відділення звертаються до неповнолітніх та їх батьків і нагадують, що  під час новорічних та різдвяних свят правоохоронці будуть проводити відпрацювання території Сокальського району щодо виявлення дітей, які перебуватимуть без нагляду дорослих у вечірній та нічний час.

Також будуть проводитись рейдові перевірки, відпрацювання торгових закладів району щодо фактів продажу неповнолітнім алкогольних напоїв і тютюнових виробів, виявлення підлітків у стані алкогольного сп’яніння та дорослих, які схиляють неповнолітніх до вживання алкоголю чи вчинення правопорушень.  Також правоохоронці застерігають неповнолітніх та їх батьків не нехтувати правилами безпеки під час поводження із піротехнічними засобами, щоб уникнути травмувань.