Останні новини

27 грудня на ДП «Львіввугілля» надійшло 1900 саморятівників

27 грудня на шахти  ДП «Львіввугілля» надійшли 1900 саморятівників для гірників. Системи індивідуального захисту закупили в межах виконання доручення прем’єр-міністра Володимир Гройсмана на загальну суму понад 18 млн грн.

Зокрема, шахта “Відродження” ДП “Львіввугілля” отримала 360 одиниць саморятівників. Приймали партію саморятівників на копальні т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олег Акімов, заступник генерального директора з охорони праці Валерій Соколовський, директор шахти Павло Овчінніков, народний депутат України, голови підкомітету з питань вугільної промисловості Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та безпеки Михайло Бондар та голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай.

В ході ознайомлення із приладами, покликаними вберегти здоров’я та не рідко і життя гірникам, спілкуючись із присутніми керівниками і парламентарем очільник ДП «Львіввугілля» Олег Акімов запевнив, що усі шахти підприємства будуть забезпечені необхідною кількістю саморятівників.

 

Питання оновлення складу засобів індивідуального захисту для шахтарів стояло на порядку денному ще з початку року, зокрема закупівлю саморятівників передбачала галузева програма. Однак, в березні на шахті «Степова» сталась трагедія. Вибух на копальні і загибель гірників ще більше вказав на необхідність негайної модернізації систем захисту. Довший час питання виділення коштів вирішувалось на найвищому рівні, зараз доручення уряду виконується належним чином.

Нагадаємо,  у вересні 2017 року на шахту «Степова» надійшли 242 саморятівники для гірників, а в листопаді ще 179 . Як вже повідомлялось раніше, під час селекторної наради із Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом наприкінці серпня, голова Львівської ОДА Олег Синютка порушив питання закупівлі засобів індивідуального захисту для гірників Львівщини. Відтак, відповідну постанову невдовзі внесли й ухвалили на засіданні Кабміну. Загалом, на засоби захисту для гірників по Україні було виділено 200 млн грн..