Останні новини

За 12 місяців 2017 року на території Сокальського району 5 неповнолітніх скоїли 6 злочинів

За 12 місяців 2017 року на території Сокальського району 5 неповнолітніх скоїли 6 злочинів, що на 2 випадки більше ніж минулого року. Адже за аналогічний період 2016 року троє підлітків скоїли 4 злочини. Серед правопорушень, які вчинили неповнолітні – це 4 крадіжки та 2 випадки незаконного виробництва, виготовлення, придбання, зберігання чи перевезення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту.

Про це радіо «Сокаль» повідомила старший інспектор Сокальського відділення поліції Червоноградського відділу поліції Ірина Мроць. За її даними працівниками Сокальського відділення поліції було проведено 42 рейди по місту Сокаль та населених пунктах Сокальського району, в ході яких було виявлено 24 факти куріння тютюнових виробів неповнолітніми в громадських місцях. За даними фактами підлітків та їх батьків притягнуто до адміністративної відповідальності. Також встановлено 2 факти продажу неповнолітній особі алкогольних напоїв. Один у селі Теляж, а інший в Сокалі.

Протягом 2017 року правоохоронцями було поставлено на облік 4 неповнолітніх. З них двом вручено повідомлення про підозру у вчиненні злочину, одному застосовано захід виховного характеру і один засуджений із встановленням іспитового терміну.