Останні новини

Усі місцеві ради району прийняли бюджети на 2018 рік

Усі місцеві ради Сокальського району прийняли бюджети на 2018 рік. У п’ятницю це зробили, зокрема Сокальські районна і міська ради, останньою основний кошторис прийняла Поторицька сільська рада. Про це під час вівторкової наради повідомила начальник управління фінансів Сокальської РДА Галина Леонова. Вона також повідомила про виконання показників 2017 року усіма місцевими радами, з перевиконанням бюджету завершує рік в цілому – Сокальський район.

В ході наради, яку проводив голова Сокальської РДА Роман Токай, про роботу комунальників доповів міський голова Сокаля Вадим Кондратюк. За словами мера, днями на водозаборі сталась аварія, через що в мережі відчувалось падіння тиску. Після усунення неполадки, повноцінне водопостачання було відновлене. В цілому ж, усі комунальні служби в Сокалі працюють в штатному режимі.

Ще до кінця року в навчальні центри збройних сил України буде відправлено останню партію чоловіків, які виявили бажання поєднати своє життя із службою за контрактом. Про це повідомив заступник військового комісара Сокальського районного військомату майор Олександр Дерун.

Як було зазначено в ході заходу, на Новорічні свята усі оперативники переводяться на посилену форму несення служби. Надзвичайники району вже зараз проводять рейди по культових спорудах на предмет дотримання правил пожежної безпеки в часі в різдвяно-новорічних свят, крім того задля виявлення контрафактної продукції планується перевірка точок продажу піротехніки.