Останні новини

В Сокалі вперше відбувся відкритий клубний турнір з карате-до

23 грудня 2017 року у спортивному залі Сокальської ДЮСШ вперше відбувся відкритий клубний турнір з карате-до «Різдвяний виклик Бусі». Змагання відбулися на хорошому організаційному рівні завдяки спільній роботі оргкомітету клубу «Сокіл», міської ради, райдержадміністрації і спонсорів. Про це повідомив тренер Андрій Горбань. В змаганнях взяли участь Червоноградські клуби «Абсолют» та «Дзіон», Луцькі клуби «Волинь» та «Бушидо» і Львівський клуб «Самурай», сокальський клуб «Сокіл», всього близько 70 спортсменів віком від 6 до 13 років.

На урочистому відкритті змагань спортсменів привітали Сокальський міський голова Вадим Кондратюк та голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай. Від імені батьківського комітету та оргкомітету змагань привітав спортсменів та висловив подяку спонсорам Владислав Сич. Особлива подяка була висловлена ДП «Датський текстиль» за суттєву допомогу у придбанні татамі, на якому відбулися змагання.

Турнір проходив у 4-х видах програми: індивідуальне ката, індивідуальне куміте, індивідуальні поєдинки за спрощеними правилами та командні поєдинки. Сокальські вихованці гідно прийняли Різдвяний виклик Бусі. Всього 43 медалі з них 14 вищого ґатунку.

Крім заслужених нагород особливо приємно було дітям, коли вони отримували подарунки від спонсорів ПП “Ніка” та меблевих фірм «Lomanini» і «Тур ФМ». Сокальська фірма «Меблі на замовлення» спеціально до змагань виготовила п’єдестал, на якому призери і переможці отримували нагороди з рук Сокальського міського голови Вадима Кондратюка та голови Сокальської райдержадміністрації Романа Токая, і який ще довго буде служити клубу у майбутніх змаганнях.

Завдяки клубу «Самурай» на змаганнях використовувалось програмне забезпечення, що дало змогу на моніторі висвітлювати хід кожного поєдинку, полегшує роботу суддів та спортсменів на татамі і пояснювати хід подій для глядачів. Слід зазначити, що змагання обслуговували судді клубу «Абсолют» та старші вихованці клубів «Сокіл і «Дзіон»: Мартинюк Максим, Сич Данило і Дячок Максим.