Останні новини

Наповнення бюджету – на брифінгу в податковій інспекції

Днями в Сокальському відділенні Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області відбувся брифінг начальника Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ Наталії Жолудєвої для представників районних ЗМІ про надходження податків і зборів до Зведеного бюджету у січні-листопаді 2017 року.

Як зазначила Наталія Ярославівна, надходження до бюджетів усіх рівнів, протягом одинадцяти місяців 2017 року склали 374,5 млн. гривень податків і зборів. При цьому, до Державного бюджету протягом січня-листопада цього року надійшло 132,6 млн. грн., а до місцевого бюджету – 241,9 млн. гривень. За словами Наталії Жолудєвої основними джерелами наповнення державної скарбниці за січень-листопад поточного року стали: податок на додану вартість – 29,0 млн. грн., військовий збір – 15,6 млн. грн. та податок на прибуток – 12,8 млн. гривень.

Найбільші надходження до Місцевого бюджету за одинадцять місяців 2017 року склали: податок на доходи фізичних осіб – 240,3 млн. грн., єдиний податок – 26,3 млн.грн., земельний податок – 20,0 млн. гривень.

“Нам приємно усвідомлювати, що кошти, джерелом яких є праця представників різних професій, завдяки зусиллям фахівців ДПІ акумулюються в державному і місцевому бюджетах і стають видатками для зміцнення економіки, виплат зарплати, пенсій, стипендій тощо”, – зазначила на завершення Наталія Ярославівна та висловила подяку сумлінним платникам за вчасно сплачені податки.