Останні новини

На Львівщині порушили питання щодо проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)

8 грудня на території Кінологічного навчального центру Державної прикордонної служби України у м. Великі Мости,  Львівської області відбулось виїзне засідання під головуванням заступника голови Львівської ОДА Оксани Стоколос-Ворончук щодо проведення у 2018 році низки національно-патріотичних заходів. Участь у засіданні взяли державний секретар Міністерства молоді та спорту Олег Немчінов, т.в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Ольга Березюк, заступник начальника Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України Костянтин Безпалько.

Учасники розглянули питання щодо проведення у Львівській області у 2018 році Всеукраїнського семінару, спрямованого на підготовку громадських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”), “Український кордон – 2018”.Зокрема подискутували стосовно організації Всеукраїнського табору, спрямованого на підготовку громадських активістів, які залучаються до проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”), “Джура – Прикордонник”.

Опісля оглянули територію, де відбуватимуться змагання і напрацювали план заходів. Також було вирішено всеукраїнський семінар провести у березні 2018 року, табір – у першій декаді липня 2018 року.