Останні новини

На Сокальщині розпочалась щорічна традиційна благодійна акція «Помічники Святого Миколая»

На Сокальщині розпочалась щорічна традиційна благодійна акція «Помічники Святого Миколая», заснована та організована Благодійним фондом «Карітас»-Сокаль. Метою даної акції є поширення волонтерського руху,  виховання у дітей  та молоді самопосвяти, жертовності,  безкорисливості.  Щороку «Помічники Святого Миколая» охоплюють  500-600 потребуючих дітей Сокальщини віком до 14 років.

До акції долучаються сотні підприємців, бізнесменів, підприємств та установ,  приватних осіб, активними учасниками є  пластуни та волонтери – старшокласники міста та району. Спільно з БФ «Карітас»-Сокаль  співорганізаторами  акції є ТРК «Сокаль», газета «Голос з-над Бугу», Союз Українок Сокальщини та Товариство захисту дітей інвалідів «Надія».

Завданням акції є зібрати подарунки (солодощі, іграшки, книжки, канцелярське приладдя, засоби гігієни, теплий одяг) для дітей, які можуть залишитися без батьківської уваги та тепла.

Протягом двох тижнів діти – волонтери розносять листи з проханням до підприємств та організацій міста, збирають кошти у храмі Святих Апостолів Петра і Павла, самі пакують солодощі та інші подарунки для потребуючих дітей у «резиденції благодійників», у яку на цей час перетворюється приміщення «Карітас».

Союз  Українок  напередодні свята  відвідує  хворих дітей у лікарнях міста,  а завершальним етапом акції є святкове дійство за участю  Святого Миколая  у приміщенні благодійного фонду «Карітас»-Сокаль, яке вже традиційно організовують пластуни станиці  «Сокаль».

Цьогоріч акція проходить уже 17 раз  та направлена на допомогу потребуючим дітям – сиротам, хворим, дітям з особливими потребами, дітям родин загиблих та поранених учасників АТО, дітям внутрішньо переміщених осіб, що проживають на Сокальщині.

Усіх, хто хоче долучитися до акції та стати «Помічником Святого Миколая»-2017  просимо  звертатися за адресою вул. Героїв УПА, 11, 80000, Сокаль (приміщення благодійно їдальні «Карітас») або телефонувати 257-2 82 79,  0503376023.  Будь яка Ваша допомога буде вагомим внеском.

Давайте разом подаруємо дітям віру в казку, чудо та допоможемо Святому отцю Миколая завітати до кожної родини.