Останні новини

Через припинення відвантаження вугілля з шахт Прибужжя на Добротвірську ТЕС, гірники обіцяють акції протесту

1 грудня 2017 року у «Західенерго» відмовились погоджувати заявку на відвантаження вугілля на Добротвірську ТЕС. Таким чином ДП «Львіввугілля» фактично втратили основного споживача своєї продукції і це впливає на життєдіяльність підприємства.

Враховуючи таку складну ситуацію було організовано засідання голів Первинних профспілкових організацій Профспілки працівників вугільної промисловості України та Регіонального об’єднання Незалежної профспілки гірників України. Як повідомляє сайт «Шахтар Галичини», в його ході було ухвалено звернення  до Президента, Глави Уряду, профільного міністра та голови Львівської ОДА з проханням відновити постачання. В іншому випадку профспілки не виключають можливості проведення акції протесту, включно з повним блокуванням роботи ТЕС та «Західенерго». У зверненні до очільників йдеться, що подібна ситуація виникає вже впродовж кількох останніх років напередодні зими. Але тепер терпіння шахтарів вичерпане.

Також профспілкові лідери нагадують, що ТЕС спеціально збудована для використання вугілля з місцевих шахт, а вуглевидобувними не мають інших місць збуту.