Останні новини

В Сокалі пройшла нарада-семінар голів і секретарів місцевих рад району

В останній четвер місяця в Сокалі пройшла традиційна нарада семінар голів і секретарів місцевих рад Сокальського району На порядку денному було 5 питань.

Зокрема присутні заслухали начальника фінансового управління СРДА Галину Леонову про підсумки виконання місцевих бюджетів за 11 місяців 2017 року та особливості формування місцевих бюджетів на 2018 рік.

Начальник фінансового управління СРДА Володимир Огінський говорив про співфінансування органами місцевого самоврядування Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2017 рік.

Далі про механізм успадкування від умерлої спадщини доповідав начальник відділу агропромислового розвитку Сокальської РДА Олег Коханчук. Співдоповідачі: Василина Кіщак – начальник відділу «Сокальського бюро правової допомоги», Лариса Козира – адвокат. Ольга Кравець – головний спеціаліст сектору водних ресурсів Сокальської РДА інформувала про інвентаризацію безгосподарних гідротехнічних споруд.

Начальник відділу містобудування та архітектури СРДА Мирослава Баралус говорила про забезпечення земельними ділянками учасників АТО.