Останні новини

Депутати Великомостівської ОТГ так і не обрали секретаря міської ради

30 листопада, відбулося чергове засідання сесії Великомостівської ОТГ. Головним питанням порядку денного було обрання секретаря Великомостівської міської ради. Але як і минулого разу дане питання не набрало достатньої кількості голосів депутатського корпусу, інформує “КРИСТИНОПІЛЬ.INFO”.

Минулої сесії міський голова Ярослав Ройко, скориставшись своїм правом, запропонував на посаду секретаря кандидатуру Віталія Гриціва, але під час таємного голосування забракло одного голосу для його обрання. На цьому засіданні Ярослав Ройко заявив, що поступила заява за підписами 14 -ти депутатів Великомостівської міської ради з пропозицією поставити на голосування сесії знову ж таки кандидатуру Віталія Гриціва. Але під час таємного голосування депутатський корпус розділився навпіл: 13 – “За” та 13 – “Проти”, тобто пан Гриців отримав підтримку тільки 13-ти депутатів. І вирішення долі секретаря ради переноситься на розгляд наступної сесії.

Нагадаємо, що загальний склад Великомостівської міської ради нараховує 26 депутатів та міського голову. Однак, варто зазначити, що депутат Ганна Надорожна не може брати участь в голосуванні, оскільки вона не склала повноважень депутата Сокальської районної ради, до якої вона була обрана на місцевих виборах у 2015 році.

Після розгляду питання Про обрання секретаря Великомостівської міської ради, народні обранці розглянули ще три питання порядку денного: Про внесення змін до показників міського бюджету на 2017 рік; Про затвердження Програми “Підтримки народних домів м. Великі Мости, с. Куличків, с. Борове” та Про надання матеріальної допомоги згідно з Програмою. На завершення засідання сесії міський голова Ярослав Ройко запросив, усіх бажаючих зайняти посаду секретаря ради, звертатися до нього. Відтак, це питання переноситься на наступне чергове засідання сесії, яке заплановане на 14 грудня.