Останні новини

1 грудня Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Традиційно 1 грудня увесь світ відзначає День боротьби зі СНІДом з метою розширення обміну інформацією про пандемію, яка швидкими темпами розповсюджується по усіх регіонах земної кулі. Саме такі спільні дії сприяють зміцненню організованих зусиль по боротьбі з ВІЛ/Снідом, який на сьогодні займає перше місце по розповсюдженню.

Про це розповів в інтерв’ю для радіо «Сокаль» лікар – інфекціоніст районного кабінету «Довіра» Ярослав Ворона.  За його словами це захворювання особливо небезпечних розмірів набуло в Україні. Що стосується Львівської області і Сокальщини зокрема, тут теж статистика є невтішна. У 2017 році було вперше виявлено 6 ВІЛ-позитивних хворих, проти 4 – х у минулому році. Загалом на Львівщині цього року поставлено діагноз ВІЛ 331 особі.

Також у 2017 році в Сокальському районі народилась 1 дитина від хворої матері. Ще двоє дітей перебувають в стадії підтвердження діагнозу і одна дитина в стадії СНІДу. Медики наголошують, що   отримати вичерпну інформацію щодо захворювання на ВІЛ СНІД, обстежитись повністю анонімно можна в кабінеті «Довіра» СЦРЛ.