Останні новини

В Великомостівській ОТГ відбулося перше сесійне засідання

У новоствореній Великомостівській ОТГ пройшло перше пленарне засідання сесії. Воно  традиційно розпочалося з виконання державного гімну. Після чого голова міської територіальної виборчої комісії Іванна Гупало представила голову ОТГ – Ярослава Ройка та депутатський корпус, в складі якого є 26 обранців. Зазначимо, що один із новообраних депутатів Великомостівської ОТГ, Ганна Надорожна не змогла прийняти присяги, так як на даний час є чинним депутатом Сокальської районної ради. Відтак Ярослав Ройко зачитав присягу міського голови.

На урочисту сесію першої об’єднаної територіальної громади на Сокальщині прибув голова районної ради Микола Пасько. Очільник районної ради привітав новообраного голову та депутатів об’єднаної громади із гарним початком плідної роботи. “В кожній громаді – однакові проблеми – дороги, освітлення, медицина, освіта. Але тепер люди самостійно вирішуватимуть, в яких умовах вони житимуть, в яких умовах лікуватимуться, як і де навчатимуться їхні діти. Великомостівська ОТГ – перспективна громада і мені дуже хочеться, щоб до Вас приїздили і переймали досвід керівники інших ОТГ. Я впевнений, що Великомостівська ОТГ буде успішною та заможною” – додав Микола Пасько. Голова районної ради, в нагоди першої сесії, керівництву новоствореної ОТГ на Сокальщині подарував ікону Пресвятої Богородиці.

Далі в ході засідання було затверджено структуру виконавчих органів, зокрема обрано виконавчий комітет, затверджено 5 депутатських комісій. Також зазначимо, що у склад Великомостівської ОТГ входять Двірцівська, Бутинська та Реклинецька сільські ради. Голови, які очолювали ці території тепер призначені в.о. старост.також Ярослав Ройко повідомив, що зараз триває робота над проектом бюджету Великомостівської ОТГ на 2018 рік. Також до кінця року міська рада повинна взяти на свій баланс бюджетні установи – школи, Народні Доми, бібліотеки та медичні установи. Для цього буде створена спеціальна комісія, яка займатиметься цими питаннями.