Останні новини

Рятувальники провели профілактичне відпрацювання у селах Ванів, Глухів і Низи

Фахівці Сокальського районного сектору ДСНС Львівщини провели профілактичне відпрацювання у селах Ванів, Глухів, Низи Сокальського району. Такі заходи здійснюються з метою пропагування серед населення культури безпеки і зменшення кількості загиблих і травмованих на пожежах.

Рятувальники спільно із працівниками соціального захисту, електриками та представниками місцевої влади провідали сім’ї самотніх, літніх людей та багатодітні родини. Адже саме вони є найбільш уразливими до численних небезпек. Людям вручили листівки із правилами пожежної безпеки, працівники РЕМу перевірили стан електромереж, замінили тимчасові і аварійні ділянки електромережі, а вогнеборці оглянули стан утримання печей.

Фахівці районного сектору наголошують, що зимовий період є особливо небезпечним, тому що населення використовує для обігріву помешкань пічне опалення та електронагрівальні прилади. Тому рятувальники і роз’яснили населенню можливі небезпеки від нехтування правилами пожежної безпеки під час використання пічок або калориферів.