Останні новини

25-26 листопада у Сокаль відбудеться Окружна Спартакіада

25-26 листопада  у м. Сокаль відбудеться Окружна Спартакіада, яку цьогоріч присвятять 75-річчю створення Української повстанської армії та командиру УПА-Захід Василю Сидору-Шелесту. «Ти сильний!.. Ти спритний!.. Ти гідний нащадок своїх славних предків! Зумій це довести не словом, а ділом!».

Саме під таким гаслом учасники спартакіади змагатимуться за першість в різних спортивних дисциплінах. Основною ціллю Спартакіади є популяризація серед молоді здорового та активного способу життя. Учасниками змагань стануть хлопці і дівчата, віком від 11 до 18 років з різних куточків Львівської області.

Протягом двох днів учасники матимуть можливість позмагатися в різних спортивних дисциплінах: плавання, стрільба з ПГ, футзал, волейбол, баскетбол, настільний теніс тощо. Особливістю цих змагань є зняття командами відеоролика, в якому вони мають розказати про видатних людей їхнього населеного пункту, які були патріотами своєї землі та сповідували здоровий спосіб життя. Фінальні ігри та урочисте закриття відбудуться в неділю 26 листопада.

Організатором Окружної Спартакіади є «Львівська округа Пласту – НСОУ» за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.