Останні новини

Позашкільні вихователі району збирались у Великих Мостах

На базі Великомостівського Центру дитячої та юнацької творчості відбулося засідання методобєднання керівників гуртків позашкільних закладів Сокальського району на тему: «Історичні віхи та перспективи роботи Центру як позашкільного закладу на теренах Великих Мостів». Учасниками заходу були представників влади, громадськості, керівників гуртків, батьків, гуртківців різних років.

Під час проведення круглого столу прозвучали доповіді-дослідження «Потреба громади на освітні послуги позашкільної освіти за останні 70 років, 1947-2017р» які підготували керівники гуртків Великомостівського ЦДЮТ М.В. Занько – декоративно-ужиткове мистецтво, О.С. Ключка – творчі танцювальні колективи, І.М. Погранична – туристсько-краєзнавча робота, О.І. Сенюта – еколого-просвітницька діяльність.

У дискусії про «Роль позашкільної освіти для самовизначення особистості» взяли участь Петро Носаль – колишній гуртківець позашкільного закладу, Наталія Крук -колишній гуртківець і представник династії (Лущик-Крук-Зейкан), яка працювала в освіті та позашкіллі, Ірина Струк – класний керівник дітей – гуртківців ЦДЮТ.

Про перспективи у роботі позашкільного закладу на теренах Великомостівського ОТГ у своєму виступі говорив міський голова Ярослав Ройко. Через скайп-звязок до роботи методичного об’єднання долучилася колишній гуртківець Ольга Руда(вона є Молодіжним делегатом України до Організації Об’єднаних Націй терміном на 2017-2018 роки). Майстер-клас «Народна лялька – як зацікавити дітей роботою в гуртку» представляля верівник гуртка М.Р. Кушка.

В актовій залі відбулась міні-презентація творчих колективів Великомостівького ЦДЮТ, в коридорах і кабінетах були організовані виставки дитячих робіт та стінгазет.