Останні новини

На Сокальщині відзначили День Гідності і Свободи

У вівторок, 21 листопада, об 11.30 в Сокалі, після Служби Божої біля стели пам”яті Героям Небесної Сотні розпочались урочистості. Громадськість та влада з нагоди Дня Гідності та Свободи зібрались разом, щоб згадати полеглих Героїв на Майдані і на Сході України. Після спільної панахиди до присутніх звернувся сотрудник храму святих Апостолів Петра і Павла отець Андрій Дутчак. Учениця Сокальської гімназії Софія Ворожбит розпочала віче  віршем «День гідності та Свободи»

На знак вшанування відваги, сили духу громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, відстоюючи права і свободи людини, учасники заходу поклали квіти та лампадки до портретів загиблих Героїв. В ході віче присутні згадували події 2013-2014 років, як народний протест, який розпочався 21 листопада розвинувся в національну революцію, в боротьбу за людську та національну гідність, за цивілізоване європейське майбутнє.

До присутніх звернулись голова СРДА Роман Токай, голова Сокальської райради Микола Пасько, міський голова Сокаля Вадим Кондратюк, депутат Львівської обласної ради Сергій Касьян.  Завершилось урочисте віче виконанням гімну України.