Останні новини

В райдержадміністрації пройшла нарада з керівниками установ району

21 листопада голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай провів нараду за участю першого заступника голови РДА Ірини Задолинної, голови районної ради Миколи Паська та керівників установ і організацій району. В ході наради керівники прозвітували про виконану роботу та про основні проблемні питання.

Зокрема, начальник фінансового управління РДА проінформувала про те, що за 11 місяців бюджет району виконано на 124%, районний бюджет – на 118%.

Заступник генерального директора ДП «Львіввугіля» проінформував про те, що, станом на 20 листопада, видобуто 78,4 тис. тонн рядового вугілля при плані 76,1 тис. тонн. На енергетику відвантажено 45,7 тис. тонн вугілля при плані 54,1 тис. тонн. На сьогоднішній день гірникам виплачено 31% заробітної плати за жовтень.

Медицина Сокальського району працює в штатному режимі, в повному обсязі надаються послуги та здійснюється лікування пацієнтів. Про це на нараді в Сокальській РДА доповів головний лікар Сокальської ЦРЛ Роман Швед. За його словами, в галузі охорони здоров’я цього річ реалізовувалось чимало мікропроектів. На сьогоднішній день усі вони профінансовані і фактично завершені. В районній лікарні підготовлені документи щодо участі в обласному конкурсі мікропроектів 2018 року. Як зазначив Роман Швед, увага буде приділена зокрема ремонтним роботам по благоустрою навколо центральної лікарні та поліклініки. Мова йде про заміну покриття пішохідної зони та доріг, які є на балансі закладу.