Останні новини

В Сокалі пройшов турнір з футзалу присвячений Дню гідності і свободи

За ініциативи ДЮСШ “БУГ” та підтримки відділу молоді та спорту Сокальської РДА, в Сокальській школі № 4 пройшов турнір з футзалу серед юнаків вихованців школи “БУГ”, який був  приурочений до Дня Гідності та Свободи. В змаганнях взяли участь команди філій ДЮСШ “БУГ” м.Белз, смт.Жвирка, сіл: Острова, Теляж, Поториці, Свитазева, Тартакова, Княже.

Також на турнірі були присутні гості, члени 10 Сокальської сотні самооборони Майдану, які безпосередньо брали участь в подіях на Майдані в м. Києві 18-22 лютого 2014р. військовий капелан о. Андрій, Володя Гнідець, Андрій Мандрик, Віктор Олейчук. Хвилиною мовчання учасники та присутні вшанували память героїв Небесної Сотні.  До присутніх з вітальним словом звернулися гості, учасники Майдану.

Після завершення турніру призові місця вибороли команди: 3 місце команда м. Белз тренер Наталя Кожушко, 2 місце команда с. Теляж тренер Володимир Капуста, лідером цього турніру стала команда смт. Жвирка яка посіла почесне 1 місце тренер Родіон Драган. В кожній команді було визначено та нагороджено кращого гравця. Команди були нагороджені кубками, медалями та призами відділу молоді та спорту Сокальської РДА.