Останні новини

Очільники району взяли участь у Skype-конференції

20 листопада голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай, його перший заступник Ірина Задолинна та голова районної ради Микола Пасько взяли участь у спілкуванні голови облдержадміністрації О.М.Синютки з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення у режимі Skype-конференції.

Розглядалися наступні питання: про проведення закупівель в системі Prozorro за січень-жовтень 2017 року; про виконання Програми охорони навколишнього природного середовища; про стан прийняття на баланс місцевих рад гідротехнічних споруд на території області; про виконання у 2017 році Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівській області на 2016-2018 роки.

Відповідно до рішення сесії Сокальської районної ради від 11 квітня 2017 року, з метою реалізації районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2017 рік, з районного бюджету виділено 403 тис грн., для придбання 2 житлових об’єктів для 2 статусних дітей та 2 осіб з їх числа. У відповідності до Програми придбано житловий будинок у селі Себечів Сокальського району. Наступний об’єкт, планується придбати у місті Червоноград.

Для реалізації даної програми, Сокальському району виділено кошти з обласного бюджету – 289 тис. грн., кошти з районного бюджету – 157 тис. грн., з інших джерел фінансування – 94 тис. грн.