Останні новини

В приміщенні Сокальської районної ради провів прийом громадян заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк

У четвер, 16 листопада в приміщенні Сокальської районної ради провів прийом громадян заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк. Разом із ним спілкувались з людьми голова Сокальської районної ради Микола Пасько та заступник голови СРДА Ірина Задолинна.

На зустріч із представником облради прийшло чимало громадян і тому Володимир Гірняк приймав наших мешканців близько 2-х годин. До представника обласної ради прийшли мешканці Острова, Жвирки, сільські голови Волицької, Скоморохівської та Свитазівської місцевих рад. Люди торкнулись доволі актуальних питань: традиційна це дороги району, залучення інвестиції, реформа місцевого самоврядування, створення ОТГ, соціальні питання. Також були і мешканці з своїми особистими проблемами.

На завершення заступник голови Львівської обласної ради поспілкувався із журналістами. В розмові із ЗМІ йшлось теж про децентралізацію, ремонт доріг, співпрацю із районною радою, програму мікро проектів на 2018 рік. Інтерв’ю з заступник голови ЛОР слухайте вже у наступних випусках новин.