Останні новини

Міністр енергетики та вугільної промисловості погодив проект ліквідації шахти “Візейська”

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Носалик підписав наказ №679 щодо затвердження проекту ліквідації ДП «Шахта «Візейська». В документі йдеться про затвердження проекту, загальною кошторисною вартістю з ПДВ 67 млн 733 тисячі 542 гривні за такими напрямами витрат, як фізична ліквідація шахти, в тому числі будівельні роботи, забезпечення охорони навколишнього середовища, соціальний захист.

Нагадаємо, що у травні 2017 року на сесії Сокальської районної ради розглядалось питання про подальшу долю шахти «Візейська» і зокрема її поверхневих приміщень. Тоді Сілецький сільський голова Володимир Саїв висловив думку громади, що вони погоджуються і готові взяти в комунальну власність приміщення шахти «Візейська», а депутати райради не погодили проект ліквідації копальні, вважаючи, що приміщення знаходяться у хорошому стані і там можуть бути розміщені підприємства.

Вже на засідання сесії районної ради, яке пройшло 27 вересня депутати вирішили Погодити поданий проект ліквідації ДП „Шахта „Візейська” при умові, якщо будуть передані безоплатно в комунальну власність територіальної громади Сілецької сільської ради виокремлені з ліквідації об’єкти.  Звернутися до Міністерства енергетики та вугільної промисловості України з пропозицією розглянути можливість передачі безоплатно в комунальну власність територіальної громади Сілецької сільської ради Сокальського району Львівської області будівель і споруд ДП „Шахта „Візейська”, а також об’єктів електропостачання, водопостачання, каналізаційних споруд, земельних ділянок та підїздних доріг необхідних для їх обслуговування та ефективного функціонування.”