Останні новини

В Сокалі призупинили роботу ізолятора тимчасового тримання

Прокуратура виявила порушення під час чергової перевірки ізоляторів тимчасового тримання на Львівщині та призупинила роботу одного з них, повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Зокрема встановлено, що в ізоляторі тимчасового тримання №3 Головного управління Нацполіції Львівської області у Сокалі, не обладнано кімнату медичного огляду, медізолятор та санітарний пропускник із дезінфекційною камерою. Крім цього, душова кімната містить лише одну душову кабінку, а камера для побачень взагалі відсутня. Також, приміщення камер ізолятора потребують негайного ремонту – фарбування стін, зміни підлоги, встановлення вентиляції, переобладнання сітки на вікнах для належного природного освітлення. При цьому, зафіксовано факти порушень вимог пожежної безпеки.

З метою дотримання конституційних прав громадян, що перебувають у ізоляторах тимчасового тримання, на належне медико-санітарне та матеріально-побутове забезпечення, вимог законів України «Про національну поліцію», «Про попереднє ув’язнення», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення» та наказів Міністерства внутрішніх справ, прокуратурою Львівської області внесено документ прокурорського реагування з вимогою призупинити функціонування вказаної спецустанови поліції.

Відтак, 30 жовтня 2017 року діяльність ізолятора призупинено та розпочато ремонтні роботи задля усунення виявлених недоліків та приведення установи у відповідність до чинного законодавства та європейських стандартів.