Останні новини

Сокальський центр зайнятості допомагає учасникам АТО знайти роботу

З метою вирішення проблем зайнятості та мотивування до працевлаштування учасників АТО, на початку листопада працівники Сокальського центру зайнятості провели низку заходів для колишніх військовослужбовців в рамках заходу «Візьму на роботу АТОвця!»

Начальником відділу взаємодії з роботодавцями – Л. Веселовою було проведено презентацію роботодавця з використанням відео вакансії ТзОВ «Сотеко» (овочівник) та ярмарок вакансій, на якій учасники АТО ознайомились з вакансіями таких підприємств, як ВП «Шахта «Відродження», ВП «Шахта «Лісова», КП «Сокальжитлокомунсервіс» і ін.

Провідний фахівець з профорієнтації – Т.Павлик провела професіографічну екскурсію на МКП «Водоканал», де директор підприємства І.В.Лащук детально розповів про підприємство, наявні вакансії, умови праці. Хлопці мали можливість зустрітись і поспілкуватись з колишнім безробітним АТОвцем Вікторем Сибалем, який працевлаштований центром зайнятості у МКП «Водоканал». Останній поділився враженнями та вдалим досвідом свого працевлаштування.

Також в рамках проведення заходу фахівцями служби зайнятості було організовано і проведено мотиваційні семінари, такі як: “Оволодій новою професією”, “Співбесіда з роботодавцем”, які орієнтували й мотивували слухачів до активної професійної діяльності, навчання, підприємництва тощо. Завдяки заходам, учасники мали можливість поділитись своїми історіями, проблемами, отримати професійну консультацію фахівців, ознайомитись з привабливими вакансіями і ін..