Останні новини

9 листопада День української мови і писемності

9 листопада в Україні святкують День української писемності та мови, який відзначають щорічно в день вшанування пам`яті Преподобного Нестора-Літописця. З метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу, підвищення рівня мовної освіти й культури громадськості, удосконалення навиків майстерного володіння словом з нагоди відзначення Дня української писемності та мови в навчальних закладах району заплановано провести відповідні заходи з 08.11.17р. – по 14. 11. 2017 року.

Конкурс з української мови ім. Петра Яцика для учнів 3-11 класів. Конкурс молодих прозаїків ім. Катрі Гриневичевої. Мовно-літературний конкурс учнівської молоді ім.Т.Г.Шевченка для учнів 5-11 класів.  Конкурс відеопректів «Моя Батьківщина душі потіха і розрада».  Флеш-моб «Одягни вишиванку». Квест «Як приємно вчить самому рідну мову». Засідання дискусійного клубу «Словник учителя». Тематичні уроки, виставка художніх, публіцистичних та наукових творів,  статей про роль слова в нашому житті. Інформаційна хвилина, конкурс  творчих робіт.

З 7 по 9 листопада для учнів і вчителів у навчальних закладах було організовано книжкову виставку «Писемність та мова – жива плоть, яка створювалась мільйонами поколінь».