Останні новини

На Сокальщині рядовий запасу відмовився їхати на військові збори

На Сокальщині рядовий запасу, відмовився їхати на військові збори. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Військовозобов’язаний перебував на військовому обліку в Сокальському районному військовому комісаріаті як рядовий запасу. Відповідно до довідки військово-лікарської комісії №159 від 03.03.2017 року був визнаний придатним до військової служби та мав прибути 1 вересня 2017 року до Сокальському районному військовому комісаріаті для проходження навчальних зборів. Проте до військомату він не прибув та ухилився від їх проходження.

В підготовчому судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненому ним кримінальному правопорушенні визнав повністю та пояснив, що не пішов на навчальні збори, оскільки не мав з ким залишити маму. У скоєному розкаявся. Сокальський районний суд Львівської області визнав чоловіка винним за ст. 337 ч.2 КК України, та обрав узгоджене сторонами покарання виді штрафу у розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень.