Останні новини

В СРДА пройшло засідання оргкомітету щодо вшанування жертв голодомору та Дня гідності і свободи

7 листопада в СРДА пройшов оргкомітет щодо відзначення Дня Гідності та Свободи та Дня пам’яті жертв голодомору. Засідання провели керівник апарату адміністрації Віра Білець та заступник голови райради Василь Бойко. В ході розмови йшлось про організацію відповідних заходів 21 та 25 листопада.

Зокрема було вирішено День початку революції Гідності вшанувати молебнем та урочистим віче, яке пройде біля стіни пам’яті Героям Небесної Сотні. Запросити на урочистості учасників Євромайдану та антитерористичної операції. Орієнтовний початок об 11.30, після Служби Божої.

Відтак, у суботу 25 листопада у церквах Сокальщини відправлять панахиди, над будинками – вивісять державні прапори з жалобними стрічками. Цього дня традиційно біля собору первоверховних апостолів Петра і Павла збереться колона, яка пройде вулицями Шептицького, Тартаківська та Шашкевича до абонентського відділу УЕГГ – колишньої катівні НКВД, де буде відслужена панахида та відбудеться запалення свічок.

Окрім того, з метою належного відзначення в районі Дня гідності і свободи та Дня пам”яті жертв голодоморів, в школах району відбудуться уроки пам”яті, виставки, учнівські конференції, в бібліотеках району – тематичні експозиції.