Останні новини

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин 8 листопада, побуває на наших теренах

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин в середу, 8 листопада, побуває з робочим візитом на Сокальщині та у Червонограді. Мета приїзду – ознайомлення із реалізацією проектів, що будуть впроваджуватись на наших теренах в межах міжнародної програми Транскордонного Співробітництва “Польща–Білорусь–Україна 2014-2020”.

В Сокальському районі це – проект “Буг єднає нас”, в рамках якого в Сокалі буде створена інфраструктура для занять туризмом – центр байдаркового туризму, у Червонограді – проект пов’язаний із реконструкцією очисних споруд.

Отже, зранку Олександр Ганущин побуває в Сокалі. Близько 13 години в районі пляжу на березі Західного Бугу відбудеться спілкування із громадськістю і пресою.

Відтак, голова ЛОР відвідає червоноградські очисні споруди. Про це повідомляє “Ехо Червонограда”. Там, за даними сайту, його очікують приблизно о 14:00. Далі Олександр Ганущин побуває в приміщенні колишнього інтернату, де вже наступного року мають відкрити військовий ліцей. Згодом, міський голова Червонограда Андрій Залівський планує показати Олександру Ганущину спорткомплекс “Шахтар”, оновлення якого планують подавати наступного року на спів фінансування із Державним фондом регіонального розвитку. На завершення візиту голова ЛОР планує зустрітися з місцевими журналістами.