Останні новини

В Сокалі гостро стоїть проблема безпритульних тварин

На сьогодні в Україні, і Сокальщина тут не виняток, склалась катастрофічна ситуація у сфері захисту тварин. Наразі цим видом діяльності займаються приватні особи, волонтери або громадські організації.

Зокрема і в Сокалі була нещодавно зареєстрована громадська організація «Притулок для тварин рятуй життя». Вона складається з трьох активісток, голова Христина Чапаріна, її заступники Лілія Грубель та Наталія Глушко, які вже давно з власного бажання і за власний кошт намагались хоч трохи допомогти безпритульним тваринам.

Але, найголовніша проблема – де утримувати таких тварин, якщо для них немає господаря, адже в Сокалі немає жодного притулку, додала голова громадської організації. Отож, на сьогодні основна мета ГО  – це створення притулку для тварин. Тому для вирішення цієї проблеми потрібна допомога влади місцевих органів влади, як законодавча, так і фінансова, а також професійні фахівці.

За словами активістки зоозахисної організації, у нас до тварин ставляться як до іграшки. Людина може взяти тварину, а через деякий час викинути на вулиці, прирікаючи на бродяжництво та небезпеку. Тому основна причина стрімкого зростання кількості вуличних тварин – це неправильне поводження людей з ними.

В кого є бажання підтримати чи надати волонтерську допомогу організації звертайтесь за телефоном: 063 – 825 – 92-53.