Останні новини

В.о. міністра охорони здоров’я відвідала Червоноградський скринінговий центр

Виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун відвідала скринінговий центр в Червонограді в рамках огляду областей, які беруть участь у програмі від Світового банку. Про це повідомляє інтернет ресурс «Ехо Червонограда».

Міністр залишилась задоволеною функціонуванням центру як з точки зору якості та спектру надаваних послуг, так і з точки зору розміщення приміщень. Оскільки отримувачі скринінгових послуг лише проходять обстеження (з власної ініціативи, а не за скеруванням лікаря) і їм некомфортно було б знаходитись в медзакладі, де лікують хворих. Загалом, Уляна Супрун вважає, що функціонування таких центрів є надзвичайно важливим. Їх головний пріоритет — запобігання і раннє виявлення онкологічних захворювань, що є запорукою успішного лікування.

Нагадаємо, що Червоноградський скринінговий центр обслуговує Кам’янко-Бузький, Радехівський, Сокальський райони та місто Червоноград. Медична установа забезпечена цифровим мамографом, сучасним УЗД апаратом, кольпоскопом та гінекологічним кріслом, мікроскопом та комп’ютерною технікою для ведення електронного реєстру. Центр діє на базі онкологічного відділення, в якому працюють фахівці онкологи. Тому поряд із встановленими обладнанням працюють спеціалісти, які після проведених процедур, за потреби нададуть фахову консультацію. Дізнатись про додаткову інформацію про послуги центру можна у реєстратурі за номером телефону -3-249 – 3-13-04.