Останні новини

На Сокальщині проводяться заходи щодо призову на військову службу до Збройних Сил України осіб офіцерського складу

На Сокальщині проводяться заходи щодо призову на військову службу до Збройних Сил України осіб офіцерського складу у листопаді 2017 року. Про це радіо «Сокаль» повідомив військовий комісар Сокальського районного військомату Микола Лисак. За його даними, на підставі статті 216 положення «Про проходження громадянами України військової служи» за наказом Міністра оборони України призиваються офіцери запасу на строк, у кількості та за військово-обліковими спеціальностями, визначеними Міністром.

Явці до Сокальського РВК для призову підлягають офіцери запасу, придатні за станом здоров’я для військової служби, віком до 43 років, які не проходили військової служби, пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу, склали іспити та мають вищу освіту не нижче бакалавра, яким присвоєно відповідне військове звання офіцера запасу, не заброньованим на період мобілізації і не мають права звільнення чи відстрочку від призову.

Призиватимуть офіцерів на 18 місяців. Військову службу вони проходитимуть за місцем постійної дислокації військової частини, і зону проведення АТО не направляються. Під час проходження військової служби за офіцером зберігається місце роботи, посада, середній заробіток. Водночас керівники підприємств, установ та організацій повинні відкликати військовозобов’язаних із відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за викликом до військомату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.