Останні новини

КП “Сокальводоканал” хоче підняти тарифи на водопостачання та водовідведення

Скільки платитимуть мешканці Сокаля на утримання міських кладовищ, розглядали депутати Сокальської міської ради, в ході останньої сесії. Зазначимо, що раніше сокальчани добровільно сплачували 20 гривень на утримання цвинтарів. Проте керівництво КП «Сокальжитлокомунсервіс» звернулось до міської ради з пропозицією збільшити цю суму до 50 гривень. Так як ця сплата є добровільною, депутати не мали заперечень щодо збільшення вартості утримання кладовищ і погодили цю суму.

Окрім того за підтримкою до депутатів щодо підняття тарифів на водопостачання і водовідведення звернувся і керівник іншого комунального підприємства «Сокальводоканал» Ігор Лащук. За його словами ще 27 червня вони подали до Сокальської міської ради розрахунки економічно-обгрунтованих тарифів, підготували всі необхідні документи. 27 липня проект рішення був опублікований у газеті, пізніше ще раз повторно був оприлюднений в кінці серпня, але далі справа не рухається. Виконком Сокальської міської ради розглядав запропоновані нові ціни на воду, але рішення так і не було прийнято.

Пропонується для населення за воду та водовідведення встановити тариф 19 грн 75 коп, для інших споживачів – 20 грн 61 коп.

Незважаючи на складний фінансовий стан за 9 місяців цього року підприємство замінили 370 метрів пластикових труб, засувок та пожежних гідрантів. Вода подається цілодобово, лише вночі зменшується тиск. Проте, враховуючи зростання ціни на матеріали, а особливо електроенергію «Сокальводоканал» має 446 тис гривень збитків і перебуває під постійною загрозою відключення від світла. А підняття тарифів дасть можливість зберегти колектив комунального підприємства.

В результаті обговорення депутати Сокальської міської ради інформацію взяли до відома. Відтак виконком, проведення якого заплановано на понеділок 6 листопада, вже прийматиме рішення чи затверджувати нові тарифи.