Останні новини

В Сокальській МАН пройшов профорієнтаційний захід

В суботу, 28 жовтня, в Сокальській Малій академії наук відбувся профорієнтаційний захід, який проходив під назвою «Готуй воза взимку, а сани – влітку» або як не прогавити кращі роки студентського життя. Він був ініційований студентами-старшокурсниками вищих навчальних закладів Києва та Львова. Київський Національний Економічний Університет імені Вадима Гетьмана презентували Грушка Мар’яна та Кінах Ірина, Київський Політехнічний Інститут імені Ігоря Сікорського – Якимчук Олексій, Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова – Пісня Роман, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького – Пакулець Андрій, Український Католицький Університет – Строцюк Марія, Національний університет «Львівська політехніка» – Троцько Катерина, Львівський національний університет імені Івана Франка – Пенцак Христина.

Ці розумні, активні, креативні молоді люди щиро і відверто ділилися досвідом свого вибору професії, секретами студентського життя, давали поради, розповідали про виші, у яких навчаються. Участь в даному заході взяв президент благодійного фонду «Майбутнє України. Сокальщина.» Юлій Лукомський. У своєму виступі він наголосив на тому, як важливо визначитися з вибором професії у шкільному віці. Він пригадав, як вручав премії від фонду вчорашнім учням, а сьогодні вони – успішні студенти, якими може гордитися не тільки Сокальщина, а вся Україна.

Слухачі МАН могли поспілкуватися зі студентами під час кави-брейк. Всі присутні отримали величезне задоволення від зустрічі. Директор Сокальської МАН Світлана Мусій подякувала юнакам і дівчатам за організований на високому рівні профорієнтаційний захід, який допоможе сьогоднішнім школярам вибрати виш для навчання та не прогавити кращих студентських років свого життя. Вона висловила захоплення ростом випускників у повному розумінні того слова, адже до своєї альма-матер прийшли щасливі, повні життєвих сил і енергії, цілеспрямовані молоді люди – справжня еліта України. Директор побажала юнакам і дівчатам щастя, здійснення всіх задумів і мрій і запросила до нових спільних проектів з Малою академією наук