Останні новини

Рятувальники району провели профілактичний рейд у Великих Мостах

Сокальським районним сектором Державної служби з надзвичайних ситуацій створено спеціальні рейдові групи, до складу яких входять працівники місцевих державних організацій, рятувальники, представники територіальних громад, органів внутрішніх справ, комунальних служб  та громадських організацій.  Рейдові групи здійснюють подвірні обходи громадян у тих населених пунктах, де вогонь господарює найчастіше.

Зокрема цього тижня відвідали Великі Мости. Спочатку коротка інструктивна нарада у міській раді, потім групи розійшлись вулицями міста. Перш за все вони відвідали помешкання найнезахищеніших перед вогняною стихією категорій населення. Це літні громадяни, багатодітні родини. Рятувальники проводили з ними роз’яснювальні розмови, роздавали застерігаючи листівки, здійснювали детальні обстеження протипожежного стані їхніх осель, вказували на виявлені недоліки, давали поради, як краще їх виправити. Також громадянам розповідали про правила поводження з вогнем у побуті, переконували, що іноді навіть невдало загашені цигарка чи сірник можуть призвести до фатальних наслідків.

Також, того ж дня, рятувальники відвідали дітей Великомостівського дошкільного навчального закладу і провели для них урок безпеки. Дітям роз’яснили чому важливо дотримуватись правил безпеки життєдіяльності, розповіли про пожежно-рятувальну службу, наголосили на небезпеці вибухонебезпечних предметів. Схожі відпрацювання незабаром будуть проводитись і в інших населених пунктах району