Останні новини

В Сокалі відбувся «Осінній бал»

24 жовтня 2017 р. в кафе-барі «Володар» у Сокалі відбулася творча зустріч «Осінній бал» для молодих людей з інвалідністю. Учасників заходу прийшли привітати хорошими словами, солодощами і сувенірами для гостей з інших міст заступник голови Сокальської районної державної адміністрації Ірина Задолинна і заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко, а також начальник управління соціального захисту населення Сокальської РДА Володимир Огінський і директор Сокальського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тетяна Бугай.

Грамотою за багаторічну плідну працю від Сокальської районної ради були нагороджені голова Сокальської районної асоціації людей з інвалідністю Оксана Кононова і волонтер Корпусу Миру США в Україні Дженніфер Лі.

Вже в 10-те Сокальська районна асоціація людей з інвалідністю ЛОАІ ВОІ СОІУ проводить такий захід та вже 7-мий раз – у кафе-барі «Володар». Тут дуже затишно та приємно, куди щороку хочеться повертатись. Цього року на свято приїхали молодь з особливими потребами із сіл Шарпанці, Корчів, Забужжя, Княже, Скоморохи, Свитязів, смт. Жвирка, із міст Ковель (громадська організація «Добродія в дії»), Володимир-Волинська міська організація людей з інвалідністю, Червоноградська організація «Ніка» і Львівська обласна асоціації інвалідів.

У концертній програмі із піснями виступив творчий колектив Сокальської районної асоціації людей з інвалідністю, під керівництвом Надії Бокало, із піснями й танцями продовжили концерт учасники театр-студії «Ніка», під керівництвом Наталії Хайсанової з міста Червоноград. Чудові пісні виконав гурт «Кришталь» та затанцювали маленькі учасники хореографічного колективу «Престиж» Сокальського будинку учнівської та юнацької творчості, під керівництвом Мар’яни Блащук. Аня Шот із м. Червоноград і волонтер Сокальської асоціації Богдан Федашко подарували хороших пісень. Андрій Яремкевич і Андрій Філін повеселили гуморесками.

Сокальська районна асоціація інвалідів дякує усім людям,  завдяки яким це свято стало можливим. Це Сокальська районна рада та РДА, власник кафе-бару «Володар» Ігор Плечінь, усі працівники та музикант Мирослав Венгель, Рослислав Фігурко (піццерія «Фігаро»), Анна Костюк (Сокальська агенція регіонального розвитку), Оксана Євчун (Студія «Прованс»), Юлія Сорочук та  ПП Наталія Кінах надала солодощі. Ну і звичайно волонтери асоціації – чудові і дуже працьовиті дівчата Ірина Гулявська, Ірина Семчук, Ярослава Швед, Ольга Ровецька, Любов Махоркіна, Любов Штикало, Людмила Середюк, Дженніфер Лі, Надія Бокало і голова організації Оксана Кононова.