Останні новини

Вже 5 рік поспіль шахта «Лісова» ДП «Львіввугілля» достроково виконує річний план з вуглевидобутку

Вже 5 рік поспіль шахта «Лісова» ДП «Львіввугілля» достроково виконує річний план з вуглевидобутку. У 2016 році трудовий колектив святкував Новий виробничий рік 18 жовтня і цього року теж перший відзначає виробничі успіхи з нагоди видачі на гора 196 тис. тонн  вугілля. При цьому середньодобовий видобуток становить 795 тонн. З початку року випущено 191,8 тис. тонн  товарної  вугільної продукції  на суму 325 млн. грн.,.

Такі виробничі досягнення – це спільна заслуга всього колективу, але керівник особливо відзначив та привітав  гірників очисного забою дільниці з видобутку вугілля, прохідників дільниці підготовчих робіт, електрослюсарів гірничомонтажників дільниці монтажу–демонтажу гірничого обладнання та інших.

Шахтарі «Лісової» серед перших не тільки у вугільній галузі  Галичини, але ще й мужні, стійкі, хоробрі воїни України. Вони приймали участь у бойових діях під Лисичанськом, Зеленопіллям, Луганськом, Маріуполем, Донецьком – тобто у найзапекліших боях на сході України. Серед нагороджених за героїзм найвищими державними нагородами України є п’ятеро працівників шахти «Лісова». 66 людей, які в даний час працюють на підприємстві мають статус учасника бойових дій.

Привітати трудовий колектив з нагоди дострокового виконання плану прибули заступник начальника-начальник Управління паливно-енергетичного комплексу Департаменту ПЕК та енергозбереження Львівської облдержадміністрації Михайло Грет, в.о. технічного директора-першого заступника генерального директора ДП «Львіввугілля» Олександр Сафонов, секретар Червоноградської міської ради Олександр Грасулов, заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко, начальник відділу організаційної роботи та інформаційної діяльності Сокальської райдержадміністрації Надія Перегінець, голови профспілок Олег Турчин та Віталій Оніжук.

Завершились урочистості вручення грамот з нагоди дострокового виконання плану кращим працівникам. Натомість шахтарі зобов’язались видати на-гора що 39 тисяч тон вугілля до кінця року.