Останні новини

Района рада виділили кошти для двох обєктів Сокальського району, які були пошкоджені внаслідок буревію

У п’ятницю 20 жовтня в Сокалі пройшла 23 позачергова сесія Сокальської районної ради, в ході якої присутні розглянули два питання порядку денного. Перше стосувалось внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2017 рік, а друге виконання програми «Дороги Сокальщини». Як повідомив депутатам голова райради Микола Пасько, позачергова сесія була скликана саме з приводу фінансового питання, а вже друге запропонували розглянули на президії.

Доповідач начальник фінансового управління СРДА Галина Леонова повідомила, що згідно з  розпорядженням Кабінету Міністрів України Сокальський район отримає 1 млн 756 тис грн. субвенціїї. Це дасть можливість зробити ремонтні роботи ще на 12 об’єктах Сокальського району. Проектом рішення проводиться уточнення дохідної частини районного бюджету на цю суму. Проте, щоб отримати кошти, необхідно виділити спів фінансування.

Крім цього, потребують фінансової допомоги і два об’єкти, які постраждали внаслідок буревію, який пройшов в ніч на 6 жовтня. Це Двірцівська амбулаторія, яка потребує капітального ремонту покрівлі та Народний дім в селі Савчин, де теж було пошкоджено покрівлю. Попередньо на ці об’єкти пропонувалось виділити 280 тисяч гривень та 100 тисяч гривень відповідно, але завдяки фінансовій допомозі, яку планується отримати з обласного бюджету ці суми були зменшені і депутатам було запропоновано виділити по 50 тис грн. за рахунок коштів резервного фонду. Присутній на засідання сесії депутат обласної ради Сергій Касьян  попросив районних обранців підтримати цю пропозицію.

 

В результаті 25 голосів – «За» і рішення щодо виділення коштів було підтримано.

Наступний доповідач, начальник відділу житлово – комунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури СРДА Степан Шевчук звітував про виконання районної програми «Дороги Сокальщини на 2017 рік».  На сьогодні є ще три дороги на яких роботи не починались і тому невідомо, чи будуть вони зроблені. Це Сокаль – Стоянів на території Тартаківської а Жвирківської місцевих рад та Тартаків – Княже.

Найбільше обурив депутатів саме Тартаківськйи напрямок, де жахливий стан доріг і вже другий рік поспіль їм обіцяють зробити ремонт, проте справа далі не рухається з місця. Районний депутат Олег Іванчина запропонував, щоб хоч трохи допомогти мешканцям Тартакова, знайти фірму, яка засипе ями відповідною сумішшю, тому що, за словами районного обранця, до зими там асфальту не буде.

 

В результаті обговорення депутати інформацію взяли до відома і також підтримали пропозицію очільника районної ради написати звернення щодо зриву виконання програми «Дороги Сокальщини».