Останні новини

Міжнародний туристичний проект Сокальщини та гміни Дрогичин став переможцем

Спільний міжнародний проект Сокальського району та гміни Дрогичин в рамках програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна»  щодо створення туристичного маршруту по річці Західний Буг став переможцем. Про це стало відомо на засіданні у  Мінську Спільного Моніторингового Комітету, який затвердив результати першого конкурсу проектів.

Як повідомив радіо «Сокаль» голова Сокальського райради Микола Пасько, всього було поданого 345 міжнародних проекти, в другий тур потрапило 146, а перемогли лише 17 і серед них наш туристичний проект. Його загальна вартість становить 1,5 млн євро.

Нагадаємо, що це третій міжнародний проект, який реалізовується на наших теренах в рамках програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна». Перший стосувався облаштування дороги в селі Угринів Хоробріської сільської ради. В рамках другого – був придбаний сучасний пожежний автомобіль для Сокальського району. Третій буде спрямований на розбудову інфраструктури та створення туристичного маршруту по річці Західний Буг.