Останні новини

На посаду голови Великомостівської ОТГ зареєстровано 4 кандидатів

22 жовтня  в приміщенні Народного Дому у Великих Мостах Львівської області відбувся тренінг щодо підвищення поінформованості про перші місцеві вибори в об’єднаних громадах та новий розподіл повноважень між органами місцевої влади. Захід організовано Львівським обласним відділенням і ВГО «Комітет виборців України» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Мета проекту: сприяння узгодженості та довіри до процесу перших місцевих виборів у об’єднаних територіальних громадах.

Під час заходу було детально ознайомлено виборців щодо процедур перших виборів в ОТГ, повноваження голови і депутатів ради ОТГ, повноваження старости, функціонування виконавчого комітету ОТГ. До участі були запрошені кандидати на посаду голови та на депутатів ради Великомостівської ОТГ, кандидати на посади старост, громадські активісти, виборці.

Загалом, як повідомила радіо «Сокаль» голова міської територіальної виборчої комісії Іванна Гупало, на посаду голови Великомостівської ОТГ зареєстровано 4 кандидатів. Це Ярослав Ройко, Галина Березовська, Михайло Лукач та Роман Кіселевич. Окрім того зареєстровано більш як 300 кандидатів в депутати ради Великомостівської ОТГ, які представляють 15 політичних партій. Натомість жодного кандидата на посаду старост немає.

Нагадаємо, що 29 жовтня 2017 року відбудуться Перші вибори депутатів Великомостівської міської ради та Великомостівського міського голови. Голосування відбуватиметься на 12 виборчих дільницях. Дані дільниці розташовані на території Великомостівської міської ради, Бутинської, Двірцівської та Реклинецької сільських рад.