Останні новини

Дохідна частина бюджету району до плану 10 місяців виконана на 113,5%, районного бюджету – на 110,3%

Про життєдіяльність району йшлося на нараді, що відбулась у вівторок в районній державній адміністрації. Участь в заході, який провів голова РДА Роман Токай, взяли заступниця очільника адміністрації Ірина Задолинна, заступник голови райради Василь Бойко, керівники і представники влади Сокаля, управлінь РДА, установ, закладів і підприємств Сокальщини.

За словами в.о. міського голови Сокаля Сергія Марчука, не дивлячись на повну готовність міста до опалювального сезону, не вдається підписати угоду на поставку лімітів газу. Причиною цьому НАК «Нафтогаз» називає заборгованість по розрахунках за блакитне паливо минулими роками.

Натомість в лікарнях району тепло подали відразу після підписання відповідного розпорядження РДА, про це розповів головний лікар Сокальської ЦРЛ Роман Швед. За його словами, вдалось дещо прогріти приміщення, натомість з приходом тепла, котельні були призупинені. Як доповів головний лікар району на Сокальщині втілюється урядова програма «Доступні ліки». В лікарні є відповідний перелік аптек, в яких пацієнти можуть безкоштовно або ж за незначну оплату отримати необхідні ліки. Для того, аби отримати медикаменти, слід звернутись в поліклініки за місцем проживання до свого лікаря, який випише відповідний рецепт.

Начальник фінансового управління РДА повідомила, що дохідна частина бюджету району до плану 10 місяців, виконана на 113 з половиною 5%, районного бюджету – на понад 110%.

Начальник об’єднаного управління пенсійного фонду України у Сокальському районі та Червонограді Світлана Сідельник розповіла, що проведені перерахунок і виплата доплат до пенсій мешканцям району та міста вугільників. Надалі триває перевірка поданих документів, а це понад 2 тисячі пенсіонерів, котрі нещодавно вийшли на заслужений відпочинок. Здіснюються поїздки по місцевих радах Сокальщини, в ході яких проводиться роз’яснювальна робота щодо впровадження пенсійної реформи та проведення нарахувань, відповідно до прийнятої системи.

Також на нараді було повідомлено, що у Сокалі з 1 листопада розпочне повноцінну роботу районний відділ Фонду соціального страхування, про це розповіла начальниця Оксана Гузіч. У відділі, в якому працюють усього 8 спеціалістів, обслуговуватимуться підприємства Сокальського району, зокрема ДП «Львіввугілля» та 5 шахт, що перебувають на наших теренах.