Останні новини

Вчитель англійської мови з гімназії імені Олега Романіва вирушила на схід України навчати місцевих школярів

Півсотні вчителів Львівщини вирушили на схід України навчати місцевих школярів у межах проекту обміну педагогами. У свою чергу півсотні вчителів сходу приїдуть вчити науки школярів Галичини.

Уже втретє педагоги із області вирушили на Луганщину в межах освітнього проекту «Схід і Захід разом». Від нашого району поїхала вчитель англійської мови Юлія Ожга, яка працює у Сокальському НВК ЗОШ І ступеня-гімназія» імені Олега Романіва.

За попередньою інформацією, як повідомляє сайт районної ради, вчитель із Сокальщини буде закріплений за Попаснянською військово-цивільною адміністрацією, адже Сокальська рада підписала угоду, мета якої створити платформу для об’єднання двох регіонів, які живуть в одній державі. Проект передбачає взаємодію в соціально-культурному та освітньому напрямках.

Також відомо, що на Львівщину приїде відповідна кількість вчителів із Луганської області. Серед них – вчителі української мови, математики, інформатики та історії.

В межах проекту «Схід та Захід разом» відбудеться також обмін досвідом серед діячів культури. В такому обміні братимуть участь керівник Народного аматорського ансамблю танцю «Червона рута» Ірина Дуванова з Соснівського Народного дому, а також завідувач Дитячої міської бібліотеки міста Червоноград Катерина Сава.