Останні новини

Погодні умови заважають аграріям району завершити посів озимої пшениці

На Сокальщині триває комплекс осінньо-польових робіт. За останніми даними управління агропромислового розвитку вже збирання всіх зернових культур, окрім кукурудзи. Активно йде збір цукрових буряків. Вже зібрано 2 тисячі 133 га., при середній врожайності 571 центнер з гектара. На сьогодні ще залишилось цукрових буряків на площі 2 з половиною тисячі га. Цукристість досить висока, в межах 16-17%. Сої зібрано з площі 2 тис 400 гектарів, при посіяних площах – 5 тисяч 900 гектарів, при середній врожайності 21 центнер з гектара. Також цього року в районі збільшена площа посіву соняшника, з 300 гектарів та 1 тисячі 800 гектарів.

Найгіршою проблемою на сьогодні для аграріїв є складні погодні умови, які не дають можливість проводити збір кукурудзи, а головне завершити посів озимої пшениці. На сьогодні посіяно 15 тис га, а залишилось ще 6 тисяч гектарів, розповів начальник відділу агропромислового розвитку СРДА Олег Тарасюк

Поряд з тим, погодні умови, які склались наприкінці літа та на початку осені не вплинули на якість культур, додав головний аграрій району. Господарства, які мали можливість та вклали кошти у засоби захисту рослин та мінеральні добрива, отримають хороший врожай.