Останні новини

В Сокалі пройшли змагання допризовної молоді

З нагоди Дня захисника України та відзначення 75-річчя створення УПА на стадіоні «Сокіл» в Сокалі відбулась міська спартакіада допризовної молоді. Юнаки змагались в таких видах спорту, як біг на 100 і 1000 метрів та метання гранати.

В результаті в командних змаганнях з бігу на 100 метрів переможцями стали: 1 місце – Сокальська школа №4, друге – навчальний заклад смт Жвирка і на третьому Сокальська школа №3. В бігу на 1000 метрів переможці : 1 місце – Сокальська школа №4, друге – Жвирка і на третьому – Сокальська школа №1. З метання гранати переможець перша школа, на другому – знову Жвирка і бронза у школи №3 міста Сокаль.

В особистій першості переможцями і призерами з бігу на 100 метрів стали Ігор Грисюк, учень третьої школи виборов перше місце. Денис Томашівський, школа №4 – друге місце і на третьому – Юліан Семенюк – теж четверта школа. З бігу на 1000 метрів – перше місце Дмитро Малевський – учень Жвирківської школи, друге ммісце – Максим Чулянчик – школа №1. Третє місце – Данило Кішовар – школа №5. Метання гранати – переможець Ростислав Ковальчук – школа №3, срібло у Олега Гіліва – школа №1 і бронза – Віталій Мигаль, Жвирківська школа.

Учасників спартакіади привітали майор Олександр Дерун, секретар Сокальської міської ради Ігор Сидор, депутат міської ради Василь возняк, методист районного відділу освіти Євген Матвіїв та головний спеціаліст відділу молоді та спорту Мар’яна Копейка. Переможців та призерів в особистому заліку було нагороджено медалями та грамотами міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».