Останні новини

В програмі «Перехрестя думок» голова Сокальської РДА Роман Токай відзвітувався у прямому ефірі за 100 днів перебування на займаній посаді

У п’ятницю, 6 жовтня на радіо «Сокаль» в програмі «Перехрестя думок» голова Сокальської РДА Роман Токай відзвітувався в ході прямого ефіру за 100 днів перебування його на цій посаді.

Зокрема він зазначив, три місяці минули надзвичайно швидко. Вони були заповнені вирішенням великої кількості питань з управлінської діяльності, виконанням Програми соціально-економічного розвитку нашого району, завдань, пов’язаних з посиленням обороноздатності нашої країни.

Головними питаннями, над якими працювали в цьому періоді були: забезпечення стабільного фінансування бюджетних установ, створення сприятливих умов для суб’єктів господарювання, ремонт доріг, залучення інвестицій.

На виконання обласної програми мікропроектів в районі реалізується 50 мікропроектів в галузі освіти, охорони здоров’я, та культури. Станом на 4 жовтня по 44 об’єктах вже завершені роботи, 6 вже на завершенні. Пріоритетом в діяльності Сокальської районної державної адміністрації було і залишається  покращення життєдіяльності району зазначив в ході прямого ефіру радіо «Сокаль» голова Сокальської РДА Роман Токай.

Також він розповів, що в галузі містобудування та архітектури було розглянуто та передано на експертизу генеральний план з історико-архітектурним опорним планом м.Белз. До розгляду готуються генплани сіл Тудорковичі, Войславичі, Домашів, Поториця. Проведено громадські слухання генпланів сіл Теляж, Корчів, Бутини, Шишаки, Заріка, Романівка, Савчин, Гута, Заболоття тощо. Продовжуються роботи по розробленню генпланів смт. Жвирка, сіл Завишень, Комарів, Варяж, Реклинець, Стремінь, Ванів, Глухів, Борок, Муроване, Лучиці, Острів, Бережне. Завершено розроблення генерального плану села Волсвин. Водночас, згідно затвердженої програми для сіл Волиця та Опільсько проводяться роботи по розробленню проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів.

Окрім того, укладено угоду щодо розроблення згаданої документації для села Тартаків. Відповідно до укладених угод, Державним історико-культурним заповідником в м.Белз виготовлена пам’ятко-охоронна документація, тобто (паспортизація) чотирьох пам’яток архітектури міста Угнова, а саме: Водяний млин (1886 рік); муровані Каплиця Жуковських та Синагога ХІХ століть та Школа (монастир сс.Феліціянок) 1895 рік.

Нагадаємо, 6 жовтня на радіо «Сокаль» в програмі «Перехрестя думок» голова Сокальської РДА Роман Токай звітув у прямому ефірі за 100 днів перебування його на цій посаді.