Останні новини

Федерація «Карате-до Червоноград-Сокаль» розпочала новий змагальний сезон і здобула чимало призових місць

У Львові у спорткомплексі «Грація» відбулися перші змагання цього навчального року «Чемпіонат Шкільної ліги карате», які відбувалися за правилами олімпійської версії безконтактного карате WKF.

У змаганнях взяли участь 9 спортсменів у групах «А» і «Б» (новачки). Змагання відбувалися у наступних видах: індивідуальне куміте, індивідуальне ката і командне куміте.

Спільними зусиллями спортсмени здобули 4 перших, 5 других і 8 третіх місць, що вивело команду на трете місце у загальнокомандному заліку серед команд-учасників змагань.

Результати виступів вихованців:

Книш Дмитро (7 р., Сокаль): 1 місце ката, 1 місце куміте до 25 кг;

Книш Вадим (9 р., Сокаль): 3 місце ката;

Байдюк Ольга (9 р. Сокаль): 2 місце ката, 2 місце куміте.

Мартинюк Владислав (Сокаль): 3 місце ката, 3 місце куміте до 33 кг, 1 місце у категорії 10 років. абсолют (без врахування ваги спортсмена);

Сич Матвій (Сокаль): 2 місце у категорії 11 років абсолют;

Клепарівський Олександр (12 р., Червоноград): 2 місце ката;

Сич Данило (Сокаль): 3 місце куміте 14-15 років абсолют;

Мартинюк Максим (Сокаль): 1 місце куміте 14-15 років абсолют;

Дячок Максим (Червоноград): 2 місце куміте 14-15 років абсолют.

У групі «Б» змагались Федун Владислав (8 р., Сокаль) і Зджанський Владим (9 р., Жвирка). Владиславу, нажаль, не вдалося здобути призового місця, а Вадим став третім у куміте.

Крім того у командному куміте 10-11 років команда у складі Мартинюк В., Сич М. та Зджанський В. здобули трете місце.

Вітаємо призерів та переможців і бажаємо їм успіхів на Відкритому Кубку Львова, що відбудеться 15 жовтня і обіцяє бути дуже цікавим.