Останні новини

В селі Копитів пройшов семінар на тему «Екологічна безпека та стан сільського господарства»

29 вересня в селі Копитів Тартаківської сільської ради пройшов семінар на тему «Екологічна безпека та стан сільського господарства».  Його учасниками були голови місцевих рад району, фермери, керівники с-г підприємств. На порядку денному було 4 питання.

Перше – “Про розвиток органічного виробництва як запорука екологічної та економічної стабільності у сільських громадах” доповідала президент ЛМГО «Екотерра» Наталія Чоловська.

Друге питання – «Добра сільськогосподарська практика в тваринництві». Тут доповідав консультант в Україні Compasion in World Farming Олександр Богачик.

Далі виступав директор Західного центру українського відділення «Міжнародного центру наукової культури – Всесвітня лабораторія» Петро Грицишин по питанню «Чиста вода – здорова нація».

І останнє питання  – «Розвиток органічного тваринництва заради екологічної безпеки і здоров’я нації». Доповідач координатор у молочному напрямку швейцарсько-українського проекту «Розвиток органічного ринку в Україні дослідного інституту органічного сільського господарства» Руслан Білик.