Останні новини

Лише 29 будинків в Сокалі ще користуються центральним теплопостачанням

В Сокальській міській раді завершився прийом заяв абонентів, які бажають відключитись від центрального опалення та встановити автономне. Загалом, цього року на розгляд  комісії по відключенню від центрального опалення і гарячого водопостачання при виконкомі Сокальської міської ради було подано 102 заяви бажаючих встановити індивідуальне опалення. З них вже 95 отримали дозволи.

Водночас шістьом мешканцям гуртожитку по вулиці Героїв УПА було відмовлено у встановленні автономного опалення. Причина – відсутність вентиляційних та димових каналів і це не дає можливості встановити індивідуальне газове опалення. Водночас і потужність електромереж, яка розрахована на будинок недостатня для облаштування електричного опалення.

Про це радіо «Сокаль» повідомила начальник відділу організаційно-кадрової роботи Сокальської міської ради Іванна Дацюк.. Вона також додала, що цього року ще один будинок повність відмовився від послуг КП «Сокальтеплокомененрго». Це Шептицького 111. А загалом, за даними комунального підприємства в місті залишилось 29 будинків, які ще користуються центральним теплопостачанням, а, до прикладу у 2008 році  їх було 105.